Darčekový set jamón serrano, nôž, stojan

Predná noha z bieleho prasaťa, praktický stojan z kvalitného dreva a špeciálny nôž na krájanie tenkých plátkov. Všetko zabalené v textilnom darčekovom vrecku s držadlami na jednoduché prenášanie.

91,00 €
76,00 € 91,00 €
Množstvo:

Vyberte produkty v sete:

Vynikajúca ukážka majstrovstva sušenia bravčového mäsa v pohorí Alpujarra v južnom Španielsku. Paleta dozrieva deväť mesiacov sušením na čerstvom vzduchu. Paleta pochádza z kvalitných chovov bielych ošípaných. Chuť mäsa sa vyznačuje výnimočnou intenzitou vyzretých tónov. Sortiment Alpujarra Serrano je dobrou príležitosťou vstúpiť do zaujímavého sveta údenej španielskej šunky.  

Šunku skladujte pri izbovej teplote. Trvanlivosť pred nakrájaním je minimálne 6 mesiacov od objednania. Po nakrájaní sa odporúča spotrebovať do 2 mesiacov. Návod na krájanie v angličtine je súčasťou každej objednávky. Šunka sa vákuovo balí a dodáva v látkovej "ponožke". Odporúčame pravidelne kontrolovať kvalitu vákuového balenia po prijatí šunky. Ak je vákuové balenie porušené, šunka by sa mala vybrať z plastového obalu a ponechať na čerstvom vzduchu.

Set obsahuje návod na krájanie šunky.

On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť