Jamón serrano - paleta Alpujarra

Predná noha z bielej ošípanej s dobou dozrievania 9 mesiacov. Vyzrieva prirodzeným procesom sušenia. Výrazná zrelá chuť bez nadmernej slanosti.

78,00 €
68,00 € 78,00 €
Hmotnost :
Množstvo:

Vynikajúca ukážka majstrovstva sušenia bravčového mäsa v pohorí Alpujarra v južnom Španielsku. Paleta dozrieva deväť mesiacov sušením na čerstvom vzduchu. Paleta pochádza z kvalitných chovov bielych ošípaných. Chuť mäsa sa vyznačuje výnimočnou intenzitou vyzretých tónov. Sortiment Alpujarra Serrano je dobrou príležitosťou vstúpiť do zaujímavého sveta údenej španielskej šunky.  

Na pohodlné krájanie šunky odporúčame zakúpiť špeciálny stojan a nôž. Oboje ponúkame v súprave so šunkou za zvýhodnenú cenu.

Šunku skladujte pri izbovej teplote. Trvanlivosť pred krájaním je minimálne 6 mesiacov od objednania. Po nakrájaní odporúčame spotrebovať do 2 mesiacov. Návod na krájanie v angličtine je súčasťou každej objednávky. Šunka je vákuovo zabalená a dodáva sa v látkovej "ponožke". Odporúčame pravidelne kontrolovať kvalitu vákuového balenia po prijatí šunky. Ak je vákuové balenie porušené, šunka by sa mala vybrať z plastového obalu a ponechať na čerstvom vzduchu.

Predné stehno z bieleho prasaťa, hmotnosť podľa objednávky a doba zrenia 9 mesiacov. 

Zloženie: bravčové mäso, soľ, E-250, E-252

On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť