Jamón ibérico de cebo Alpujarra

Zadná noha čiernej iberskej ošípanej s hmotnosťou približne 8 kg.

289,00 €
Hmotnosť :
Množstvo:

Zadná noha čiernej iberskej ošípanej s hmotnosťou približne 8 kg. 

Jamón ibérico de cebo patrí k tomu najlepšiemu, čo španielska gastronómia ponúka. Osemkilogramový jamón "PATA NEGRA" pochádza zo špeciálneho plemena čiernych iberských ošípaných. Výrobca má dokonalú kontrolu nad kvalitou stehien, ktoré sa potom solia a sušia v suchom a chladnom podnebí na úpätí pohoria Alpujarra.  Jamón ibérico má intenzívnejšiu chuť ako jamón serrano, ktorý pochádza z bežných bielych ošípaných, a vďaka prenikaniu tuku do tkaniva ošípanej je každý plátok šťavnatejší. Intenzitu chuti jamónu iberico zaručuje aj neuveriteľne dlhý čas sušenia, ktorý je minimálne 2 roky. Jamón ibérico je jednou z pých tohto secadera. 

Jamón ibérico je v celosvetovom meradle absolútne jedinečnou pochúťkou, ktorá sa nedá porovnať s inými sušenými výrobkami, ako je talianska šunka prosciutto alebo francúzsky jambon.

V španielskych reštauráciách je jamón ibérico jednou z najvyhľadávanejších a najdrahších pochúťok. Teraz máte jedinečnú príležitosť ochutnať túto autentickú pochúťku v najvyššej kvalite aj u nás.

Zloženie: bravčové mäso, soľ, konzervačné látky E250 a E252

On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť